Registrační poplatek činí 100,- kč

Registrační poplatek se vybírá na místě  při registraci.
Registrace na akci probíhá přes larpový registrační systém Registračka.cz
Účastníky pod 18 let prosím o vyplnění a přinesení Přihláška pro hráče pod 18 let (DOCXPDF)

Registrace bude spuštěna od 4.2.2019

>>> REGISTRACE <<<

Dotazy k registračce:

Proč se vlastně musím registrovat

Registrace na akci je důležitá pro nás, organizátory. Díky ní jsme schopni naplánovat akci tak, aby například herní prostor nebyl ani malý ani velký, aby questy trvali tak akorát dlouho, a tak dále.

Také je důležité pro zajištění akce po papírové stránce (pronájem prostor, …). Zkrátka pro to, abychom pro vás mohli připravit dobrou hru.

Jak funguje Registračka.cz?

Registračka.cz je systém pro přihlašování se na akce, který používáme.

Funguje tak, že si vytvoříte na registračce svůj účet, doplníte své osobní údaje a pak se jen přihlašujete na jednotlivé akce. Výhoda je v tom, že vaše osobní údaje musíte vyplnit jenom poprvé.

Pak se už jen vždy přihlásíte pomocí vašeho jména a hesla a přihlásíte se na příslušnou akci

Nebyl náhodou registrační poplatek loni jen 50,-?

Ano, byl. Máte dobrý postřeh.

V letošním roce jsme se rozhodli zvednou takto registrační poplatek ze dvou důvodů.

Tím prvním důvodem je fakt, že jsme se snažili držet cenu co nejníže poslední 3 roky během kterých ale náklady na zajištění takové akce průběžně rostly. Toto zvýšení nákladů by se na akci projevilo asi 20,-. Takže ano, toto není jediný důvod pro to, aby musela registračka být hned 80,-.

Tím druhým důvodem je fakt, že bychom rádi posunuli akce zase kousek dál. V registračním poplatku je tedy ukrytá spousta maličkostí i větších věcí, které pro vás hráče připravujeme.

Chceme primárně zlepšit kvalitu zázemí akce, zajistit vám během akce drobné občerstvení (ano, na akci od nás dostanete i jídlo), připravit lepší rekvizity pro lepší zážitek ze hry, atd…

Co všechno za své peníze dostanu?

Předně je to hra samotná.

Do nákladů dále patří spousta věcí. Zajištění pozemku a jeho pronájem, dovezení a odvezení všech rekvizit a vybavení na hru, tisk pravidel, questů, map. Dále také zajištění malého občerstvení, výroba nových a oprava starých rekvizit, nákup zdravotnického materiálu, atd…

Nemusíte se bát. Kam vaše peníze šli a co se z nich pořídilo 100% poznáte.